iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Maksulangetajast maksutõstjaks

Maksulangetajast maksutõstjaks

Rubriik: Päevaleht

Eesti Päevalehe juhtkirjas märgitakse, et märtsis, vaid seitsme kuu eest, valiti Reformierakond järgmiseks neljaks aastaks suurimaks kodanike poliitiliseks esindajaks riigikogus. Peaminister Andrus Ansip kogus isikliku ja seni toimunud valimiste rekordhäälesaagi. Mõnigi on pannud selle tulemuse pronksmehe kampaania arvele. Kuid Ansipi ja Reformierakonna valijate seas oli neidki, kes valisid ka plakatitel seisnud lubaduste järgi, milleks oli eelkõige tulumaksu langetamine 18%-le aastaks 2011 ning sellega kaasnev üldise maksukoormuse langemine.

Eilset rahandusministeeriumi suvist majandusprognoosi saatsid aga uued seletused, mille järgi üldine maksukoormus Eestis aastaks 2011 ei lange.

Vastupidi, see on järgmisel kolmel aastal suurem kui praegu ja jõuab 2011. aastaks napilt tagasi praegusele tasemele.Loe täpsemalt: http://epl.ee/arvamus/397046

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus