iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Maksuameti uus peakontor tuleb Lubja tänavale

Maksuameti uus peakontor tuleb Lubja tänavale

Rubriik: Päevaleht

Oliver Õunmaa kirjutab Päevalehes, et aadressil Lubja tänav 4 alates 2003. aasta sügisest tühjana seisvasse endisesse Tallinna politseiprefektuuri majja tuleb Maksu- ja Tolliameti uus peahoone.

Ehitise täpsete mõõtude selgitamiseks kuulutas Riigi Kinnisvara AS (RKAS) välja mahulise planeeringu ideevõistluse, mille võitis arhitektuuribüroo Luhse ja Tuhal OÜ. Nende võidutöö alusel andis Tallinna linnaplaneerimise amet 25. oktoobril 1,08 hektari suuruse maa-ala detailplaneeringu algatamise loa.

Maksu- ja Tolliamet vajab uusi hooneid, sest praegused ruumid asuvad üle linna laiali ning paljud neist ei vasta enam tänapäeva nõuetele. Uued ruumid peaksid ametile kindlustama kokkuhoiu logistikalt ja kinnisvara hooldamiselt. Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/uudised/406292

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus