iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksuamet: tule ja otsi ise oma makseteatist

Maksuamet: tule ja otsi ise oma makseteatist

Rubriik: Päevaleht

Dannar Leitmaa kirjutab Päevalehes, et maksuamet lubab järgmiseks aastaks kliente segadusse ajanud süsteemi parandada. Maksuametilt elektroonilise makseteatise tellinud inimesi tabas üllatus, kui teatise asemel saabus lakooniline lause: teile on koostatud maksuteade. Edasi palutakse inimestel ise maksu­ameti veebilehele sisse logida ja teatis üles otsida.

Keeruline skeem, mis nõuab head orienteerumist internetilinkide rägastikus, on võtnud sõnatuks mitu inimest, kes on oma pahameelega pöördunud Päevalehe poole. „Kas elektroonilise makseteatise tellimine tähendabki seda, et maksuamet saadab kirja „Asu e-maksuametist maksuteadet otsima”?” imestas Kärt (nimi muudetud).

„Ma ei saa aru, mis e-riigist meil kogu aeg räägitakse. Ei tohiks olla raske saata e-kirjaga PDF-fail või siis vähemalt luua iga maksumaksja meili jaoks automaatselt link, millel klõpsamine maksuteateni viib.”Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/463046

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus