iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksuamet Remediast valealkoholi ei leidnud

Maksuamet Remediast valealkoholi ei leidnud

Rubriik: Päevaleht

Holger Roonemaa kirjutab Eesti Päevalehes, et Re­me­dia ümber tek­ki­nud kaht­lus­tu­se­ga te­ge­le­nud ju­ha­tu­se lii­ge Mar­go Ru­mask su­ri.

Viie päe­va jook­sul üks­haa­val kõik Re­me­dia laos asu­vad kan­ge al­ko­ho­li pu­de­lid üle kont­rol­li­nud mak­sua­met ühte­gi võlt­si­tud ho­log­ram­mi­ga pu­de­lit ei avas­ta­nud. Vä­he­malt nii kin­ni­tas Re­me­dia juht Alek­sandr Skob­lov, kel­le sõnul lõppes mak­sua­me­ti kont­roll et­tevõtte Kiiul asu­vas laos üleei­le õhtul. „Tä­na­se päe­va jook­sul lu­bas mak­sua­met mul­le väl­jas­ta­da ka amet­li­ku pa­be­ri, mis kin­ni­tab, et Re­me­dia po­le võlt­si­tud ho­log­ram­me ka­su­ta­nud,” lau­sus Skob­lov. Al­ko­ho­li sea­dus­lik­kust uu­ris ne­li-viis mak­sua­met­nik­ku ja et­tevõte an­dis nei­le ap­pi ka oma töö­ta­jaid.

„Ühe alu­se peal on kesk­mi­selt 800 pu­de­lit ja laos on sa­du alu­seid. Nii et ku­ju­ta­ge ise et­te, kui kaua see ae­ga võttis,” rää­kis ta. Mak­su- ja tol­lia­met (MTA) ning rii­gip­ro­ku­ra­tuur ei ru­ta­nud kin­ni­ta­ma Skob­lo­vi väi­det, et eel­mi­sel nä­da­lal lah­va­ta­nud akt­sii­si­mak­sus­kan­daa­lil puu­dub Re­me­dia­ga seos. Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/464747Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus