iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksuamet otsib taga Eesti totalisaatorikorraldajaid

Maksuamet otsib taga Eesti totalisaatorikorraldajaid

Rubriik: Päevaleht

Mikk Salu kirjutab Eesti Päevalehe Ärilehes, et internetis spordikihlvedusid vahendavad firmad on sattunud maksuameti luubi alla.

Neljast suuremast Eestist tegutsevast interneti kaudu spordikihlvedude vahendajast on Eestis välja antud tegevusluba ainult aktsiaseltsil Spordiennustus. Ülejäänutel, Unibetil, Bet24-l ja ka Balti jalgpalliliitude osalusega Triobetil, Eesti luba pole. See tähendab, et need kolm ei maksa ka Eesti hasartmängumaksu. Spordiennustuse juht Sven Kolga kasutabki konkurentide tegevuse kohta sõna ”ebaseaduslik”.

Maksuameti peajurist Agris Peedu ütleb: ”Seisukohta kriminaalasja algatamiseks pole võetud.” Probleem ei puuduta tegelikult ainult Eestit, vaid on laiem. Terves Euroopa Liidus on internetitotalisaatori ja -kasiinoäri valdkond ebapiisavalt reguleeritud. Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/majandus/381566

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus