iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Maksu- ja tolliametnikud tahavad palka juurde

Maksu- ja tolliametnikud tahavad palka juurde

Rubriik: Päevaleht

Haldi Ellam kirjutab EPL Online`is, et Eesti maksu- ja tolliametnike ametiühingute liidu sõnul peaksid kõikide jõustruktuurides töötavate riigiametnike palgad olema võrdsed.

Ametiühingu sõnul näeb 2008. aasta eelarve piirivalvurite, vangla-, päästeametnike ja politseinike miinimumpalgaks ette 9000 krooni, mis on ligi 4000 krooni suurem kui tänavune maksu- ja tolliametnike palk. See võib ühingu hinnangul kaasa tuua hulgalise maksu- ja tolliametnike äravoolu teistesse jõustruktuuridesse ja erasektorisse. “Eesti riigile on väga kahjulik ka see, et erinevates jõustruktuurides analoogset tööd tegevad riigiametnikud - narkokoerajuhid, juristid, uurijad - saavad erinevat palka,” leidis ühingu juhatus tänasel kogunemisel.

“Vähe on väärtustatud maksuametnike suuri erialaseid teadmisi nõudev töö.” Ühingu hinnangul on praegune palgapoliitika läbimõtlematu. Loe täpsemalt: http://www.arileht.ee/artikkel/405211

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus