iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Maksu-ja tolliametist varastati olulist infot sisaldanud arvutid

Maksu-ja tolliametist varastati olulist infot sisaldanud arvutid

Rubriik: Päevaleht

Möödunud nädalal murti sisse maksu-ja tolliameti tööruumidesse ning varastati kaks olulist informatsiooni sisaldanud arvutit.

Varastatud arvutid oli tolli liikuvrühma töövahendid, teatas maksu- ja tolliamet. Ameti sisekontroll tegi kindlaks, et arvutid sisaldasid informatsiooni 20 ettevõtet puudutavate tolli järelevalve toimingute kohta (äriregistri andmed/ aastakäibed, tollile deklareeritavad andmed, tollikontrolli käigus tehtud kahe aasta digifotod). Maksu- ja tolliameti teatel ei sisaldanud arvutid andmebaase. Intsident toimus neljapäeval, 28.

septembril, mil varastati ameti kasutuses olevast tööruumist (aadressil Telliskivi 57b) sülearvuti Microlink koos koti ja kogu varustusega ning kaks arvutit (Microlink ja Ordi), binokkel Nikon, kaks MagLight taskulampi, akudrelli komplekt, väike metallseif, milles oli rihm, kaks kabuuri, salvehoidja, gaasiballoon Pfeffer koos kabuuriga, gaasiballoon Pfeffer, CERBER nuga-tööriist, radiatsioonimõõtja, auto dokumendid ja kaks autovõtit, käerauad. Juhtunu suhtes algatas ameti sisekontroll distsiplinaarmenetluse, juhtunut menetleb politsei. Amet palub kõigil, kel on informatsiooni viidatud varguse toimumise, toimepanijate või esemete asukoha kohta informeerida politseid telefonil 6125446, 6125406. Vt: http://www.epl.ee/artikkel/357109Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus