iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksu- ja tolliameti uueks juhiks saab Enriko Aav

Maksu- ja tolliameti uueks juhiks saab Enriko Aav

Rubriik: Päevaleht

9. märtsi 2006 a Eesti Päevalehes kirjutab Toivo Tänavsuu, et täna kella 14 paiku kinnitab rahandusminister Aivar Sõerd ametisse maksu- ja tolliameti uue juhi, kelleks Eesti Päevalehe andmetel saab MTA uurimisosakonna juhataja Enriko Aav.

Veel eile oli maksu- ja tolliameti juhi konkursil sõelal lisaks Aavale ka riigiprokurör Raivo Sepp, kes oli väidetavalt algselt rahandusminister Aivar Sõerdi soosik. Eile kuulas aga riigikantselei juurde moodustatud komisjon kandidaadid ära ja otsustas ministrile kinnitamiseks esitada Aava. Päevalehe allikate andmetel toetab ka Sõerd komisjoni valikut.

Vello Vallaste sõnul tegi komisjon eile mõistliku otsuse, eelistades Aava Sepale. Tema hinnangul oli Aav parem kandidaat kui teised juhikonkursil osalenud maksu- ameti töötajad Avo Rõõmussaar ja Rainer Osanik. “Uus juht pidi tulema maja seest, see on selge,” ütles Vallaste.Täpsemalt saab lugeda http://www.epl.ee/artikkel_315029.html või 9. märtsi Päevalehest lk 4.EML juhib tähelepanu, et EPL paberväljaandes on eksitav info Vello Vallaste tiitli kohta.

Vello Vallaste on Eesti Maksumaksjate Liidu nõukoja liige.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus