iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Maksu- ja Tolliamet pidas kinni metalliäriga tegelenud kurjategijate grupi

Maksu- ja Tolliamet pidas kinni metalliäriga tegelenud kurjategijate grupi

Rubriik: Päevaleht

Kadri Masing kirjutab Eesti Päevalehes, et Maksu- ja Tolliamet pidas kuritegelikku ühendusse kuulumises kahtlustatavana kinni 12 inimest, keda kahtlustatakse riigile üle 16,4-miljonilise rahalise kahju tekitamises.

“Kahtlustuste kohaselt tegelesid kuritegelikku ühendusse kuuluvad isikud käibemaksupettuste korraldamisega ning suures ulatuses rahapesuga, kus kuriteo tulemusel saadud varaga tehti toiminguid, mille eesmärgiks ja tagajärjeks oli varjata raha tegelikku omanikku ja ebaseaduslikku päritolu,” ütles Põhja ringkonnaprokurör Maria Sutt-Tehver. Maksu- ja tolliameti uurimisosakonna juhataja Rain Kuus lisas, et kuritegelik grupp tegutses metalli kokkuostu valdkonnas, kus esialgsete andmete kohaselt tekitati riigile kahju üle 16 miljoni krooni. Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/375190 Loe ka Postimehest Andrus Karnau artiklit „Maksupettus jättis riigi ilma 16 miljonist“

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus