iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Madise: õiguspärase ootuse kaitsega on meil kehvad lood

Madise: õiguspärase ootuse kaitsega on meil kehvad lood

Rubriik: ERR

Eestis hakkas juba mitu aastat tagasi minema olukord halvaks õiguspärase ootuse kaitses, ütles õiguskantsler Ülle Madise "Esimeses stuudios". Madise rääkis, et poliitikud annavad Eestis liiga kergel käel lubadusi ja siis võtavad need sama kergekäeliselt ka tagasi.

"Minu arvates on lood kehvad meil õiguspärase ootuse kaitsega. Ja need hakkasid juba päris mitu aastat tagasi kehvaks minema. Ja praeguseks mulle tundub, et liiga kergel käel antakse inimestele lubadusi, näiteks, et me tõstame peretoetusi või et me lubame teile mingisuguse maksuvabastuse, ja siis koalitsioon muutub ja siis võetakse need lubadused kergel käel ja hästi ruttu tagasi," selgitas õiguskantsler.

Madise rääkis, et põhiseaduse järgi on Eesti rajatud suures osas seadustele ja inimesed peaksid saama usaldada, et seda seadustega loodud raami kergel käel ei muudeta.

Loe lähemalt:
https://www.err.ee/1609116218/madise-oigusparase-ootuse-kaitsega-on-meil-kehvad-lood

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus