iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Lätis muutus metsamüük tulumaksuvabaks

Lätis muutus metsamüük tulumaksuvabaks

Rubriik: Päevaleht

Eesti päevalehe ja Maalehe vahel ilmuvas lehes Roheline värav kirjutab Sander Silm, et alates möödunud aastast ei pea eraisikud metsamaterjali müües enam Lätis tulumaksu tasuma.

Maksuvabastuse nimel tegi lobby-tööd Läti Looduse Fond, mille tegevdirektor Ugis Rotbergsi sõnul oli olukord Läti metsanduses muutunud kummaliseks. Ühelt poolt pidid küll metsaomanikud maksma metsamaterjali müügist tulumaksu, kuid tegelikkuses ei teinud seda keegi.Koostöö tulemusena jõutigi möödunud aastal Lätis nii kaugele, et eraisikud ei pea metsamaterjali müügilt enam maksma 25 protsendilist tulumaksu. Ugis Rotbergsi sõnul on esialgu tegemist kaheaastase prooviperioodiga, mille järel hinnatakse vastava meetme tõhusust ja otsustatakse jätkamise või mittejätkamise kasuks.Täpsemalt saab lugeda http://www.greengate.ee või 12. jaanuar 2006 a Roheline värav nr 49, lk 3.Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus