iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Lasteaedade juures saab tasuta parkida

Lasteaedade juures saab tasuta parkida

Rubriik: Päevaleht

Päevaleht vahendab BNS uudist, mille kohaselt võivad 1. septembrist väikelaste vanemad, nende saatjad ja lapseootel naised parkida oma sõiduki tasulise parkimise alas asuvate lasteaedade ja meditsiiniasutuse juurde, kus on vastavad liiklusmärgid.

Esialgu paigaldatakse parkimise soodustust lubavad märgid kesklinna tasulise parkimise alas asuva 20 laste- ja meditsiiniasutuse juurde. Abilinnapea Jaanus Mutli sõnul alustas AS Signaal vastavate liiklusmärkide ja lisatahvlite paigaldamist. ”See on mõistetav, et lapsi lasteaeda viies ei piisa 15 minutist lubatud tasuta parkimisest.

Samuti oleks ülekohtune nõuda lapseootel emadelt polikliiniku juures parkimise eest lisaraha,” ütles Mutli. Vanemad peavad kasutama parkimiskella, fikseerima parkimise alustamise aja ja vabastama parkimiskoha lisatahvlil fikseeritud aja jooksul. Vt: http://www.epl.ee/artikkel/352808

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus