iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Lasse Lehis: Vabaerakond rikkus poliitika põhireeglit – makse langetavad targad poliitikud, aga maksutõusud tekivad alati ise

Lasse Lehis: Vabaerakond rikkus poliitika põhireeglit – makse langetavad targad poliitikud, aga maksutõusud tekivad alati ise

Rubriik: Päevaleht

Eesti maksumaksjate liidu juhatuse liige Lasse Lehis nendib, et Vabaerakond tegi koalitsiooniläbirääkimistel "kohatu" vea, kui nõudis, et maksulangetuste lubaduste kõrval tuleb kohe kokku leppida selles, millise maksutõusuga need kompenseeritakse.

Miks oli Vabaerakonna ettepanek „kohatu“? Sellepärast et nad soovisid kirjutada koalitsioonilepingusse lisaks maksulangetuste lubadustele ka see, mille arvelt need lubadused täidetakse. Midagi sellist ei ole varem juhtunud. Koalitsioonileping on see koht, mis edastab rahvale rõõmusõnumit – parim, ilusam ja targim osa valitutest on asunud Eesti elu uueks looma.Loe Päevalehe Ärilehest: http://arileht.delfi.ee/news/uudised/lasse-lehis-vabaerakond-rikkus-poliitika-pohireeglit-makse-langetavad-targad-poliitikud-aga-maksutousud-tekivad-alati-ise?id=71074139Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus