iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Laar: tuleb tunnistada, et asi on hull ja lõpetada maailma süüdistamine

Laar: tuleb tunnistada, et asi on hull ja lõpetada maailma süüdistamine

Rubriik: ERR

Raskeid otsuseid ei õnnestu teha valitsusel, mis on inimeste meelest sügavalt mitteusaldusväärne, Eesti võiks kaitsekulude tõstmiseks võtta siselaenu, rohepööre on praktiliselt mõtlevale inimesele tehtud vastikuks, välismaiste suuniste kuulamisel peab arvestama, et vastutada tuleb ise - kõigest sellest rääkis kahekordne endine peaminister Mart Laar Vikerraadio "Reedeses intervjuus" Anvar Samostile.

Alustame sellest, mis on inimestel Eestis kõige rohkem südamel – meie külje all käib sõda ja teated kaugemalt, Lähis-Idast, on samuti väga murettekitavad. Praktiliselt kõik inimesed, kellega ma olen viimaste nädalate ja kuude jooksul vestelnud, on küsinud, kas mina kui ajakirjanik oskan öelda, on Eesti teinud ikka piisavalt, et end turvaliselt tunda. Kuidas teile endise peaministrina – olite peaminister ka 1992. aastal – nüüd kõrvalt vaadates tundub, kas Eesti on piisavalt teinud, et end väga keerulises julgeolekupoliitilises olukorras turvaliselt tunda?

Keegi ei ole kunagi piisavalt teinud, kuna absoluutset turvatunnet ei saagi keegi maailmas pakkuda. Aga Eesti on taasiseseisvumise järel selle poole väga teadlikult pürginud. Need kõige suuremad otsused, mis on tehtud, on kõik seda suurendanud, alates Vene vägede väljaviimisest. Ega see ei olnud asi, mis oli ette ära otsustatud, vaid oli üsna pingeline ja nõudis suure vaeva nägemist õige mitmes suunas. Teame riike, kus see üldse mitte nii ei läinud ja kus pole see asi siiamaani lahendatud.

Loe lähemalt:
https://www.err.ee/1609313916/laar-tuleb-tunnistada-et-asi-on-hull-ja-lopetada-maailma-suudistamine

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus