iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Küsitlus: kas maksupoliitikat tuleb muuta?

Küsitlus: kas maksupoliitikat tuleb muuta?

Rubriik: Päevaleht

Eesti Päevaleht kirjutab, et OECD raport Eesti kohta ütles, et Eesti maksustab tööjõudu liiga kõrgelt, vara aga liiga madalalt. Kas maksupoliitikat tuleb muuta? Päevalehe küsimustele vastavad Riigikogu rahanduskomisjoni liikmed ja rahandusminister.

Ligi leiab, et OECD räägib midagi ka neile, kellele palju ette heita pole. Samas väärtustab ta kvalifitseeritud tööjõudu, mitte selle kõrgemat maksustamist, ning nimetab ettevõtte tulumaksu (ja tööjõumakse järjekorras teisena) majandust kõige koormavamaks maksuks.

Tuleb vahet teha ka süsteemidel, meie sotsiaalmaks ja töötuskindlustus on kindlustatuse saamiseks ning seda ei saa saada teiste arvel tasuta. Meie kava on ka tööjõumakse alandada. Töötuskindlustusmakse alaneb 2013 ja tulumaks 2015. Maksuvaba miinimumi alandamiseks tuleb ka aeg.

Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/news/arvamus/kusitlus-kas-maksupoliitikat-tuleb-muuta.d?id=65156250

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus