iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Kui riigi hind kasvab ja kasvab

Kui riigi hind kasvab ja kasvab

Rubriik: Õhtuleht

Suhtekorraldaja Janek Mäggi kirjutab SL Õhtulehe arvamusküljel, et sain minagi nagu paljud Tallinna elanikud kätte maamaksuteate ja vaatasin, et umbes sama summa, mis eelmisel aastal. Põhjalikumal süvenemisel selgus, et see oli vaid pool kogusummast. Teine pool maksust tuli abikaasale. Palju raha tahavad, mõtlesin.

Valgamaa isakodu maamaks on üle 20 hektari pealt 7 korda väiksem kui väikese linnakrundi oma.

Muidugi on tunne, et ühest küljest oled justkui maaomanik, kuid teisest küljest ostad seda mõisniku käest välja. Maamaks pole muidugi ainus asi, mis tavakodanikke marru ajab. See on pigem pika protsessi üks konkreetne väljendus. Eestis on imelik asi, et kõik maksud ja hinnad (ja palgad) tõusevad järsku ja palju korraga.

Mitte 10% või 15%, vaid ikka 30, 50 või 100%, vahel rohkemgi. Kuid kuidas on võimalik, et eile oli teenusepakkuja nõus oma teenust või toodet müüma poole odavamalt, täna aga nõuab topelttasu? Mingi krutski peab siin sees olema. Loe täpsemalt: http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=273279&d=20080331Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus