iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

“Krokodillid” ei suuda eelarvet kärpida

“Krokodillid” ei suuda eelarvet kärpida

Rubriik: Päevaleht

Raimo Poom ja Kärt Anvelt kirjutavad Eesti Päevalehes, et neljapäeval valitsus tõenäoliselt ei otsusta, kust lõigatakse 10 miljardit vähemaks.

Pingeid tekitab rahandusministeeriumi tõdemus, et riigil tuleb eeldatud kulusid 9,9 miljardi eest kärpida. Nende arvamuse järgi suurenevad küll riigi tulud näiteks sotsiaalmaksust, kütuseaktsiisist ja eurotoetustest, kuid seda raha ei saa riik vabalt kasutada. Näiteks sotsiaalmaks läheb seaduse järgi pensioniteks ja ravikindlustuseks ning kütuseaktsiis teedesse. Samal ajal jääb vähemaks muid tulusid ja see sunnib kokkuhoidu omakorda tagant.

Koalitsioonierakonnad moodustasid juba tükk aega tagasi kärbete tegemiseks nn krokodillide komisjoni. Eilse seisuga polnud “krokodillid” aga pea milleski üksmeelele jõudnud ning kulutuste ülevaatamise suhtes puudusid kindlad kokkulepped. Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/uudised/430369

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus