iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Koppel: jalad pole veel põhjas

Koppel: jalad pole veel põhjas

Rubriik: ERR

Majanduseksperdi, Redgate Capitali investeerimisvaldkonna juhi Peeter Koppeli hinnangul ei ole meil käimasolevas majanduskriisis veel jalad põhjas. Kuigi pikemaajalist prognoosi ei soovinud Koppel teha, oli ta kriisi üleelamise suhtes optimistlik.

"Vikerhommikus" majandusolukorda kommenteerinud Koppel peab väga suureks ohumärgiks ekspordilangust, mis lõpuks tähendab osale inimestele töökaotust.

"Meie jaoks, kui me siin vaatame oma sellist väikest, suhteliselt pimeda ilmaga kaheksandajärgulist Ida-Euroopa riiki, kus on kogu aeg külm või vähemalt pime, siis meie jaoks on see erakordselt suur probleem, sest meil on circa 80 protsenti kogu sisemajanduse kogutoodangust ekspordiga seotud. Kui meil välisnõudlus ära kukub, siis me üldiselt oleme omadega suhteliselt õnnetus olukorras," selgitas Koppel.

Loe lähemalt:
https://www.err.ee/1609159240/koppel-jalad-pole-veel-pohjas

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus