iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Kommionud

Kommionud

Rubriik: Õhtuleht

Urmo Soonvald kirjutab SL Õhtulehes, et pole eriti euroopalik, et viis parlamendierakonda jagasid omavahel 200 miljonit ja avaliku aruteluta suunavad summa endale meelepärastesse kohtadesse. Selline käik teeb saadikutest kilava pilguga kommionud.

Samasugune kommionu on Järvamaa transpordiärimees Arvo Sarapuu (onu Arvo, nagu teda AK-s nimetati), kes parlamendisaadikuna tassis koos naisega Riigikogu kuluhüvitised Paide lasteaeda, jagades mudilastele komme. Ilus tegu. Aga – tehku seda oma raha eest.

Sarapuu lootis, et keegi talle hõlma ei hüppa, kui riigikogu raha läheb lastele. Samas Riigikogu (rohelised välja arvata) jagab 200 miljonit krooni. Diskussioonita ja kireta. Parlamendis on vaikiv kokkulepe, et saadikud saavad raha ka oma äranägemise järgi jagada.

Olevat traditsioon. Öeldakse, et inimesi (antud juhul erakondi) seob kõige paremini ühine kriminaalne minevik. Praegusel juhul on Riigikogus enamik erakondi 200 miljoni katuseraha jagamise poolt. Täielik üksmeel.

Ülemnõukogus polnud sellist üksmeelt isegi Eesti taasiseseisvumise üle hääletades. Piinlik on vaadata, kuidas pekstakse õiguskantslerit, keda süüdistatakse populismis. Aga ma ei tea, et ta oleks 200 miljonit oma suva järgi laiali jaganud. Loe täpsemalt: http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=258561&d=20071214 Loe ka Päevalehest: „Kuidas hiired üksteist ära tunnevad“: http://www.epl.ee/artikkel/411461Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus