iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Kõik majandusnäitajad on punased. Peeter Raudsepp: „Selliseid hinnatõuse nagu viimasel kahel aastal ei ole varem olnud. Need on ehmatavad, šokeerivad.“

Kõik majandusnäitajad on punased. Peeter Raudsepp: „Selliseid hinnatõuse nagu viimasel kahel aastal ei ole varem olnud. Need on ehmatavad, šokeerivad.“

Rubriik: Õhtuleht

Kui kolm kuud tagasi olid eksperdid optimistlikud ja prognoosisid aasta lõpuks majanduskasvu, siis nüüd on selge, et seda ei toimunud ega saagi toimuma. „Majanduskliima on halb. Eratarbimise ja investeeringute olukord on halb. Ja muutub veel halvemaks,” tõdeb konjunktuuriinstituudi juht Peeter Raudsepp.

„See on nagu kordussaade,“ ohkab Raudsepp tutvustades värsket ülevaadet olukorrast Eesti majanduses ja prognoosi lähemaks poolaastaks. „Kõigil graafikutel on ots allapoole.“

Majanduse seis on halvenev – oleme langenud majanduslikku stagnatsiooni. Murettekitav on tööturul kujunev olukord. Toiduainete hinnad ei lange ning perede majanduslik olukord halveneb, loetleb konjunktuuriinstituudi direktor.

Loe lähemalt:
https://www.ohtuleht.ee/rahatarkus/1093723/koik-majandusnaitajad-on-punased-peeter-raudsepp-selliseid-hinnatouse-nagu-viimasel-kahel-aastal-ei-ole-varem-olnud-need-on-ehmatavad-sokeerivad-

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus