iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Kodanike rahakotist silmus

Kodanike rahakotist silmus

Rubriik: Päevaleht

Krister Paris kirjutab Eesti Päevalehe arvamusküljel Tallinna linnavalitsusest kui ilmselgelt korruptiivselt käituvast linnavalitsusest (isegi kui kõik on JOKK), kes eelmisel nädalal jõudis täiesti uuele tasemele: suurte rahasummade eraldamiseni propagandasaateks sõbraliku ärimehe telekanalil. Kõige ehedam korruptsioon ning võimu kuritarvitamine käsikäes.

Ent vähemalt on Tallinna linnapeal meie idanaabriga võrreldes üks oluline nõrkus: raha. Seni, kuni merelahele esimene naftatorn ei kerki, tulevad linna sissetulekud väga olulisel määral meie taskust. Ajal, mil linnapea uimastab lukašenkaliku propagandaga meie meeli, mängib tema sõltuvus meie rahakotist tegelikult kätte võimaluse oma kohaliku batka jalgealune hõredaks kaevata.

Me lihtsalt ei pea talle tasuma makse! Savisaare kaela ümbritseva nähtamatu silmuse kinninöörimine käib otsekui nipsu lastes: tuleb vaid registreerida oma elukoht kuskile mujale; ükskõik kuhu, aga mitte Tallinna. Ja nii suur osa tulumaksust kui ka n-ö pearaha riigieelarvest jääb linnavõimudel saamata. Rahastagu siis veel oma populistlikke ettevõtmisi ning propagandat.

Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/arvamus/417650

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus