iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Koalitsiooni püsimine ripub nädalavahetusel niidi otsas

Koalitsiooni püsimine ripub nädalavahetusel niidi otsas

Rubriik: Päevaleht

Raimo Poom kirjutab Eesti Päevalehes, et Reformierakond ja IRL ei saa sotsiaal­demo­kraatide käitumisest enam aru. Eilne päev, mis järgnes valitsuskabineti kolmapäevasele mammutistungile, ei viinud koalitsiooni üksteisele lähemale, vaid käristas lõhesid aina suuremaks. Kahe suurema valitsuserakonna juhtivad poliitikud möönsid esmakordselt avalikult tekkinud pingete teravust, mis viitab koalitsiooni muutumise võimalusele.

Kolmapäevasel kabinetiistungil pakuti Reformierakonna eestvedamisel ja IRL-i toetusel töötukassa pingete maandamiseks välja võimalus, et muu seas uues töölepinguseaduses ette nähtud töötushüvitiste määrade suurendamine jäetakse ära ning alandatakse ka töötushüvitise maksimaalset ülemmäära. Sotsiaaldemokraadid võtsid selle peale mõtlemisaega, kuid andsid eile teada, et pakutud variant neile ei sobi.

Selle asemel nõuavad sotsid kas uue töölepinguseaduse edasilükkamist või siis töötuskindlustusmakse veelkordset kergitamist juba kokkulepitud kolme protsendi asemel neljani. Mõlemad sotside variandid ei sobi Reformierakonnale ega IRL-ile. Uus tüli kuhjab pingeid juba niigi muserdada saanud koalitsiooni paremerakondade ning sotside suhetesse. Viimases eelarvekärpe voorus on sotsid partnerite kiuste kärpimise asemel suuri maksutõuse nõudnud, tekitades juba pingelisi sõnavahetusi.

Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/467902

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus