iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Kinnisvara on tulusaim välja üürida ettevõtja või FIE-na

Kinnisvara on tulusaim välja üürida ettevõtja või FIE-na

Rubriik: Päevaleht

Ann-Marii Nergi kirjutab Päevalehe Ärilehes, et kui eraisik tasub üüritulu pealt makse, siis FIE või ettevõttena saab tulust kinnisvarale tehtud kulutused maha arvata ning maksta tulumaksu vaid kasumi pealt.

Maksu- ja tolliameti maksude osakonna juhataja Evelyn Liivamägi sõnul on kõige lihtsam deklareerida tulu füüsilise isiku tuludeklaratsioonis ja tasuda selle pealt tulumaks 21%. „Sellisel juhul pole aga võimalik tulust maha arvata korterile või majale tehtud kulutusi. Näiteks kui inimene teeb seal vahepeal remonti või peab midagi parandama või vahetama. Kui aga inimene soovib kulutusi maha arvata, tuleks tal ennast FIE-ks registreerida või pakkuda teenuseid äriühingu kaudu,” rääkis Liivamägi.Loe edasi: http://arileht.delfi.ee/news/uudised/kinnisvara-on-tulusaim-valja-uurida-ettevotja-voi-fie-na.d?id=68148483Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus