iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Keskpress

Keskpress

Rubriik: Õhtuleht

SL Õhtulehe juhtkirjas kirjutatakse, et ei tasu arvata, et Tallinna linnapea Edgar Savisaar jääb hätta, kui peab kulutama maamaksust, kallinevast ühissõidukipiletist ja parkimistasudest laekuvaid miljoneid.

Tallinna pingeline eelarve pakub tuhandeid võimalusi. Savisaar aga teab, mis on talle ja Keskerakonnale oluline. See on võimas meediaimpeerium, et levitada linna (loe: partei) sõnumit. SL Õhtuleht peab pööraseks raiskamiseks, kui 2008.

aastal kulutatakse oma sõnumi tootmisele, levitamisele ja munitsipaalajakirjanike palkamisele kümneid miljoneid kroone. Naiivne oleks arvata, et 15 miljonit lisakrooni ja kokku vähemalt 26 miljonit (palgaraha pole siia veel arvestatud!) kulub pelgalt Tallinna igapäevaasjade tutvustamisele. Pildi ja eetri hõivavad keskerakondlased, kes kaitsevad Tallinna kui oma viimast kantsi. Kui pealinnas võim loovutatakse, ei paista nende nägusid enam kuskil.

Et aga pealinnas positsioone hoida, peab tegutsema ennastsalgavalt ja kätt maksumaksja taskusse lükates. Savisaar käitub Tallinnas nagu tsaar – tõstab enda palga peaministriga samale tasemele, pigistab maksudega linnakodanikke, ahistab autojuhte, infrastruktuuri arendamise samas seiskab, loob oma telejaama ja investeerib nn linnaajakirjandusse. Loe täpsemalt: http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=256576

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus