iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Keskerakond surus läbi tasulise parkimisala laiendamise Tallinnas

Keskerakond surus läbi tasulise parkimisala laiendamise Tallinnas

Rubriik: Päevaleht

Päevaleht online kirjutab, et Tallinna volikogus enamust omav Keskerakond surus läbi kesklinna tasulise parkimisala laiendamise, mis sunnib tuhandeid kesklinna elanikke oma koduõuel parkimiseks erilubasid taotlema.

Alates järgmise aasta 1. veebruarust muutub tasuliseks parkimisalaks praktiliselt kogu Kadriorg ning ka Veerenni, Kodu, Puhke, Herne tänava piirkond. Nende piirkondade elanikud peavad taotlema eriloa, nende külalised peavad aga parkimise eest maksma. Abilinnapea Jaanus Mutli (Keskerakond) on parkimisala laiendamist põhjendanud sellega, et paljud kesklinnas töötavad inimesed on hakanud parkima oma sõidukeid kehtiva tasulise parkimisala piirile, koormates sellega vastavat piirkonda.

Määrus võimaldab neid maksustada ja kasvatada linna ja parkimist korraldava ja kontrolliva Falcki tulusid. Parkimisala laiendamine sunnib Mutli sõnul inimesi ka rohkem ühistransporti kasutama ja vähem kesklinnas autoga sõitma. Opositsioon mõistis Keskerakonna läbi surutud tasulise parkimisala laiendamise hukka.Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/366707

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus