iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Kes paneks kuluhüvitistele päitsed pähe?

Kes paneks kuluhüvitistele päitsed pähe?

Rubriik: Õhtuleht

Nagu arvata oligi, ei lõppenud riigikogu kuluhüvitiste teema sugugi mitte vanematekogu otsusega määrata autoliisingu hüvitamise ülempiiriks 450 eurot. Sest kohe pärast seda ilmnes riigikogu kantseleile hüvitamiseks esitatud kütusetšekkidest, kuidas Priit Toobalile polnud eriline vaev lühikese aja jooksul tankida sadu liitreid nii bensiini kui ka diiselkütust.

Otsekui teema naeruvääristamiseks nõuab Toobal nüüd ministritelt andmeid nende ametiautode tankimise detailide kohta. Veel pole käidud kontrollimas, kas Toobali jutt maakodusse varutud sadadest liitritest kütusest vastab tõele. Tõde on tõenäoliselt aga see, et kui keerata riigikogulastele kinni autoliisingu kraanid, kulutatakse kuluhüvitised kütuseostudeks, kui aga tankimise hüvitamist piirata, siis kulutatakse seadusega lubatud kuluhüvitised kas või majoneesi ostmiseks.Loe edasi Õhtulehe juhtkirjast: http://www.ohtuleht.ee/699977/juhtkiri-kes-paneks-kuluhuvitistele-paitsed-paheTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus