iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Kelle makse ikkagi tuleks tõsta, et töövõimetud ära elaks?

Kelle makse ikkagi tuleks tõsta, et töövõimetud ära elaks?

Rubriik: Päevaleht

Lauri Tanker kirjutab Eesti Päevalehes, et pole ilmselt valikut, töövõimetute hüvitistega skeemitamine jõuab lõpuks ikka maksukoormuse tõusuni.

Eile Eesti Päevalehes avalikustatud sotsiaalministeeriumi töödokumendid, mis käsitlesid kasvavaid töövõimetushüvitiste koormusi riigieelarvele, mängisid mõttega suunata need ministeeriumi alt töötukassale. Püüdes seda skeemi läbi mängida ja eeldades, et kulude katmine peaks olema siiski töötajate ja tööandjate mure, tähendaks see keskmise palga saajale iga kuu 15-eurost lisakulutust. Nimelt tõstaks säärane variant (ilma lisanduvate vahenditeta riigieelarvest) töötuskindlustusmakse praeguselt 4,2 protsendilt 6,9-le.Loe edasi: http://www.epl.ee/news/majandus/kelle-makse-ikkagi-tuleks-tosta-et-toovoimetud-ara-elaks.d?id=63861494

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus