iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Kaupmees: inimesed ostavad vaid hädavajalikku

Kaupmees: inimesed ostavad vaid hädavajalikku

Rubriik: ERR

Inimesed ostavad ainult kõige hädavajalikumaid asju ja pigem kampaaniatooteid ning tööstuskaupade müük jääb niruks veel väga pikaks ajaks, ütles Selveri äriarvestuse juht Kristjan Anderson värsket jaekaubanduse müügitulu statistikat kommenteerides.

"Tarbijate kindlustunde vähenemine ja ostujõu vähenemine peegeldub inimeste igapäevasest ostukorvist selgelt välja. Kõik, mida ei ole igapäevaseks toimetulekuks vaja, selliste asjade ostmine on lükatud edasi. Kas lähemasse või kaugemasse tulevikku." 

Kui toidukaupade mahulises müügis vaadatakse järgmistele kuudele optimistliku vaatega, siis tööstuskaupade läbimüügi suhtes sellist kindlust pole.

Loe lähemalt:
https://www.err.ee/1609150027/kaupmees-inimesed-ostavad-vaid-hadavajalikku

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus