iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Kasahstan ravib kriisi maksude alandamise ja äri laiendamisega

Kasahstan ravib kriisi maksude alandamise ja äri laiendamisega

Rubriik: Päevaleht

EPL Ärilehes on Andres Reimeri intervjuu Kasahstani suursaadik Teluhhan Kabdarahmanoviga. Sursaadik kinnitab, et Kasahstan tunneb kriisist hoolimata huvi teha Eestiga koostööd Euroopas kütuseäride ostmiseks.

•• Eesti reageeris finantskriisile mitmete maksude tõstmise ja tulumaksureformi külmutamisega. Kas Kasahstan läheb sama teed? Järgmisel aastal jõustub uus maksukoodeks, mis vähendab oluliselt ettevõtete maksukoormust. Ettevõtete tulumaksu vähendatakse etapiviisiliselt praeguselt 30 protsendilt 15 protsendini, käibemaks väheneb 12 protsendini.

•• Kuidas te kavatsete majanduse jahtumisest ja riigi tulude vähenemisest üle saada? Kasahstani president Nursultan Nazarbajev kinnitas tänavu suvel riikliku programmi Tee Euroopasse, mille eesmärk on aktiveerida aastail 2009–2011 kõigis valdkondades Kasahstani suhteid Euroopa riikidega. Majandussuhted püsivad siin esmatähtsad.Loe täpsemalt: http://www.arileht.ee/artikkel/452496

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus