iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Kärpida! Kärpida! Kärpida!

Kärpida! Kärpida! Kärpida!

Rubriik: Õhtuleht

Eiris Teeveere kirjutab Õhtulehes, et kuni 15protsendilisest majanduslangusest hoolimata eurokursil püsimiseks peab valitsus Eesti Panga soovitusel püksirihma veel 8,5 miljardi krooni võrra koomale tõmbama.

Padar: tuleb rääkida maksumuudatustestKuigi keskpank soovitas valitsusel maksusüsteemi kallale mitte minna, usub Padar, et ilma maksumuudatusteta eelarve et tasakaalu viia ei saa. «See on ilmselge, et sellise mahuga kärpe puhul ei saa rääkida ainult kärbetest, vaid rääkida tuleb ka maksumuudatustest,» ütles ta ERRile. «Me saame rääkida ainult nendest maksudest, mis inflatsiooni ei tõsta. Viimase etapi küsimuseks on käibemaks.

Ma ei näe võimalusi käibemaksu tõusuks. Üks võimalusi on kindlasti üksikisiku tulumaks.»Opositsioon tahab astmelist tulumaksuOpositsiooni väitel ei kaasata neid eelarvekärpesse. Riigikogu keskfraktsiooni liige Kadri Simson ütleb, et aeg on küps astmelise tulumaksu kehtestamiseks. Näiteks üle 25 000-kroonise palga puhul oleks tulumaks 33 protsenti.Saamata jäänud maksutulude ülevaatamist soovitab Rahvaliidu fraktsiooni esimees Karel Rüütli.

«Salakütuse sissevoolu tõttu jääb riigil saamata ligi miljard krooni. Tubakat tuuakse ebaseaduslikult sisse ja selle pealt maksu ei maksta,» väidab Rüütli. Loe täpsemalt: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=325810

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus