iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Kärpenõue tõi pealinna koolijuhtide sekka paanika

Kärpenõue tõi pealinna koolijuhtide sekka paanika

Rubriik: Päevaleht

Dannar Leitmaa kirjutab Eesti Päevalehes eilsest Tallinna finantsdirektori kärpekirjast, kärpejuhiste tühistamisest ning kärbete tagamaadest.

Võrreldes eelmiste aastatega on näiteks vähenenud reklaamimaksu, trahvide, ühistranspordi piletimüügi, tänavate sulgemise ja ka parkimistulud. Täielikult kukkus läbi aasta alguses kehtima hakanud paadimaks, mida on laekunud augusti lõpuks kõigest 0,8 protsenti ehk 68 000 krooni. Võrreldes näiteks üsnagi positiivselt kulgenud 2008. aastaga, kus augusti lõpuks oli laekunud kohalikke makse 71%, on tänavu kohalikke makse augusti lõpuks laekunud 64,6% ja seejuures pole sellesse arvutusse lisatud alles suvel kehtima hakanud müügimaksu.

Samuti on võrreldes 2008. aastaga laekunud planeeritust 7,8% vähem tegevustulusid, mis moodustab üsnagi kopsaka 84,318 miljonit.Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/584384

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus