iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Kallas: maksudiskussiooni puudumine on olnud valdav kriitika

Kallas: maksudiskussiooni puudumine on olnud valdav kriitika

Rubriik: ERR

Kui valitsus sai uute maksude juures diskussiooni puudumise eest kriitikat, siis ülejärgmise aasta eelarvekulude katte leidmiseks on tuleva aasta juulini võimalik diskussiooni pidada, ütles peaminister Kaja Kallas "Esimeses stuudios".

Kallas sõnas, et eelarve on tehtud keerulisel ajal, on olnud erinevad kriisid ja majanduslangus. "Riigieelarve saime kokku, see on kõik sisustatud, konkreetsed numbrid tulevad, neid täpsustatakse," ütles ta.

Kallas nentis, et eelarvestrateegia kokkuhoiukohti väga palju leida ei taheta. "Selge on see, et kui me ei saa midagi ära jätta, peame selle katma täiendavate tuluallikatega, et mahtuda eelarvereeglite sisse. Aga eelkõige on see vajalik selleks, et meil oleks väiksem laenukoormus, väiksem intressimakse ja tegelikult ka parem ärikeskkond."

Loe lähemalt:
https://www.err.ee/1609106474/kallas-maksudiskussiooni-puudumine-on-olnud-valdav-kriitika

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus