iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Käibemaksukoll

Käibemaksukoll

Rubriik: Õhtuleht

SL Õhtulehe juhtkirjas kirjutatakse, et koalitsioonis arutusel olnud plaan suurendada alalaekunud eelarve aukude lappimiseks käibemaksu tundub erakondade vaatevinklist olevat geniaalne.

Sest mis oleks lihtsam, kui arvestatust vähem laekuva käibemaksu soovitud tasemele upitamiseks tõsta maksu. Ning seejuures ei murraks erakonnad ka koalitsioonilepingut tulumaksu jätkuva vähendamise osas! Tegelikult muidugi pole asjad sugugi nii lihtsad kui need nurkaaetud parteidele lihtsate lahenduste otsimisel ajuti paista võivad. Maksukergitamise kava majanduspoolele on spetsialistid kiirelt hävitava hinnangu andnud: inflatsioon kiireneks, eurole üleminek kaugeneks veelgi, ettevõtteile tuleksid uued ja raskemad tagasilöögid.

Poliitiliselt oleks käibemaksu kergitamine sisuliselt sama, mis maamaksu kolmekordseks kergitamine Tallinnas Savisaare poolt. Tehtaks ju üldsusega aru pidamata kiirelt teoks midagi sellist, millest valimislubadustes juttugi pole olnud. Käibemaksu suurendamine ühe protsendi võrra 19 protsendini tähendaks Eesti keskmise palga saajale automaatselt 100kroonist ostujõu langust. Pere peale teeb see aastas mitu tuhat.

Loe täpsemalt: http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=282424

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus