iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

KÄIBEMAKS KERGITAB HINDU JUBA TÄNAVU! Tarbijakaitsja: „Meie hindu ei reguleeri. Kui ei sobi, võib ostmata jätta.“

KÄIBEMAKS KERGITAB HINDU JUBA TÄNAVU! Tarbijakaitsja: „Meie hindu ei reguleeri. Kui ei sobi, võib ostmata jätta.“

Rubriik: Õhtuleht

Uuest aastast tõusev käibemaksumäär on pannud kaupmehi juba tänavu hindu ülespoole kruvima. Üllatavalt selgub, et sellise ettepaneku taga on Tarbijakaitse ja tehnilise järelevalve amet (TTJA). „Peaasi, et silt on õige,” ütleb amet, kes peaks seisma eelkõige tarbija huvide eest.

Kaubandussektoris liikuvat juba mitu kuud info, et kaupluseketid plaanivad käibemaksu tõusu ettekäändel hindu kergitada jaanuarist märksa varem. Ja seda rohkem kui kaks protsenti. Pigem olevat oodata 5-7protsendilist hinnakasvu.

Kaupmehed väidavad, et peavad hakkama kallimate hindadega silte välja panema juba nüüd, et uueks aastaks valmis jõuda. „See on häma. Peamine eesmärk on hindasid ennaktempos tõsta,” ütleb A1000 Marketi juht Tarmo Lauring. „Septembris hindade tõstmine pole kuidagi põhjendatav jaanuarist kehtima hakkava maksutõusuga. See on ebaeetiline.“

Loe lähemalt:
https://www.ohtuleht.ee/rahatarkus/1092481/kaibemaks-kergitab-hindu-juba-tanavu-tarbijakaitsja-meie-hindu-ei-reguleeri-kui-ei-sobi-voib-ostmata-jatta-

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus