iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

JUHTKIRI – Valitsuse suured ja väikesed Peetrid: sotsid ja Eesti 200 on jätnud Reformierakonnale vabad käed

JUHTKIRI – Valitsuse suured ja väikesed Peetrid: sotsid ja Eesti 200 on jätnud Reformierakonnale vabad käed

Rubriik: Õhtuleht

Ehkki valitsuskoalitsiooni „väikestele Peetritele“ kuulub Kaja Kallase valitsuses koguni kuus ministrikohta, pole enamik neist järgmise aasta riigieelarve ning oma valdkondade rahastamise asjus sõna võtma kippunud. Häälekamad erandid on olnud siseminister Lauri Läänemets (SDE juht) ja Kristina Kallas (Eesti 200).

Sotside ideed eelarveläbirääkimiste algul olid lennukad, lauale käidi üks maksuvariant teise järel. Kuulsaimaks sai neist pangamaks, kuid peaminister Kaja Kallas lahendas selle moel, mis tekitab küsimuse – kellega ta üldse enne pankadele tulusa „maksurahu“ sõlmimist nõu pidas?

Läänemets marssis selle peale lihtsalt laua tagant minema ja kurtis hiljem, et kompromiss pole see, et teeme nii, nagu Reformierakond tahab. Hiljem selgus, et on ikka küll. Isegi kui üritada kibedat suutäit serveerida võiduna: et siseministri valdkonnas palku ei külmutata (kuigi järgmisel aastal midagi juurde ka ei tule) ja ühtegi töökohta kärpima ei pea.

Loe lähemalt:
https://www.ohtuleht.ee/1092505/juhtkiri-valitsuse-suured-ja-vaikesed-peetrid-sotsid-ja-eesti-200-on-jatnud-reformierakonnale-vabad-kaed

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus