iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Jõks: riigikogu tahab saadikutele kehtestada maksuvaba tulu

Jõks: riigikogu tahab saadikutele kehtestada maksuvaba tulu

Rubriik: Päevaleht

Kärt Anvelt ja Mirko Ojakivi kirjutavad Päevalehes, et maksuvaba tulu on saadikutele soodsam kui dokumentide alusel hüvitamine. Kuigi riigikogu otsustas eile mitte muuta kuluhüvitiste maksmise korda selle parlamendikoosseisu jaoks, oleksid praegusel kujul esitatud ettepanekud õiguskantsleri hinnangul käsitletavad maksuvaba tuluna ka järgmise riigikogu puhul.

“Kuna eelnõu kohaselt ei sõltu hüvitise maksmine tegelike tööga seotud kulutuste tõendamisest kuludokumentidega, siis ei peaks riigikogu liige hüvitise saamiseks enam tööga seotud kulutusi tegema,” leidis Jõks riigikogu esimehele saadetud seisukohavõtus. Jõks märkis, et seega võib riigikogu liige katta ka tööga mitteseotud kulusid või vara soetamise kulusid, mille hüvitamist kehtiv hüvitamise kord ei luba. “Kuludokumentide alusel kulutuste hüvitamisega võrreldes on maksuvaba tulu saamine riigikogu liikmetele kahtlemata soodsam,” leidis õiguskantsler.Loe täpsemalt: http://epl.ee/artikkel/388920Vaata samal teemal Äripäevast: Jõks: riigikogu tahab end seadustest kõrgemale tõsta: http://www.aripaev.ee/3610/uud_uudidx_361013.htmlTooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus