iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

JAAK JUSKE: kui kehtestaks lumemaksu?

JAAK JUSKE: kui kehtestaks lumemaksu?

Rubriik: Päevaleht

Kui meie talved nii soojad ei oleks ja lund pidevalt taevast alla sajaks, tuleks vist varsti lumemaks kehtestada, ega ju Tallinna suuruses linnas lumekoristamine odav lõbu pole.

Talvise lumeparadiisi keskel tegeletakse aga tunduvalt maisemate asjadega. Täpsemini maamaksuga. Mõned parempoolsed poliitikud on läinud lauspopulismi teed ja räägivad maamaksu kaotamisest. Kaotaks siis juba Eesti riigi ka ära.

Olen nõus erakonnakaaslase Eiki Nestoriga, kes ütles eile väga õigesti, et maamaksu suurus on üheselt omavalitsuse pädevuses. Ja kui koduvallas-linnas kehtestatud maksumäär ei meeldi, tuleb järgmisel sügisel endale uued juhid valida. Üks selline linn on kindlasti Tallinn. Pealinnas on maahind paratamatult kõige kõrgem, seega ei saa siin väga suurt maamaksumäära rakendada.

Vastasel juhul ei suuda inimesed seda maksta ja on sunnitud oma kodu maha müüma. Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/423588

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus