iconJuurdepääsetavus
Maksud 2024 koolituse salvestus - Maksumuudatused aastatel 2024-2027 Soovin tellida

Ivari Padar: kolmandat sammast muuta ei plaanita

Ivari Padar: kolmandat sammast muuta ei plaanita

Rubriik: Päevaleht

Mirko Ojakivi ja Kerttu Kaldoja kirjutavad eesti Päevalehes, et kui­gi ei­le le­vis ot­se­kui ke­va­di­se ku­lu­tu­le­na uu­dis, na­gu asuks va­lit­sus ju­ba lä­hia­jal muut­ma pea­le ko­hus­tus­li­ku ko­gu­mis­pen­sio­nisüstee­mi ka va­ba­taht­li­ku ehk kol­man­da sam­ba põhimõtteid, väi­dab ra­han­dus­mi­nis­ter Iva­ri Pa­dar, et te­ma po­le sel­lest plaa­nist tead­lik.

Ei­le pä­rast-lõunal kir­ju­ta­ti anonüümse­le al­li­ka­le vii­da­tes uu­dis­te­por­taa­li­des, et riik peab plaa­ni, kui­das ühil­da­da kol­man­dast sam­bast väl­ju­mi­se täh­taeg keh­ti­va va­na­dus­pen­sio­ni aja­ga ehk prae­gu­se sei­su­ga 63. eluaas­ta­ga. Ra­han­dus­mi­nis­ter Iva­ri Pa­da­ri sõnul on te­ge­mist täies­ti uue uu­di­se­ga. „T­äies­ti au­salt, ühte­gi aru­te­lu po­le meil sel tee­mal ol­nud.

Küll ole­me aru­ta­nud tei­se sam­ba­ga seon­du­vat,” sel­gi­tas Pa­dar. Siis­ki sel­gi­tas ra­han­dus­mi­nis­tee­riu­mi pres­sie­sin­da­ja Kris­ti Jõesaar vei­di hil­jem, et su­vel võetak­se mi­nis­tee­riu­mis eri­pen­sio­ni­de süstee­mi üle­vaa­ta­mi­se tõttu kol­man­da sam­ba tee­ma arut­lu­se­le. „Sa­mu­ti on eelkõige arut­lu­sel tö­öand­ja­te­le oma töö­ta­ja­te eest kol­man­das­se sam­bas­se sis­se­mak­se­te te­ge­mi­se võimal­da­mi­ne,” sel­gi­ta­ti ra­han­dus­mi­nis­tee­riu­mist. Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/464744Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus (veebruar)

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus