iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

IRL nõuab peaminister Ansipilt tegusid

IRL nõuab peaminister Ansipilt tegusid

Rubriik: Päevaleht

Kärt Anvelt kirjutab Eesti Päevalehes, et IRL nõuab tulumaksu alandamise peatamist, kuid eelarve sellest tasakaalu ei saakski.

Isamaa ja Res Publica Liit (IRL) ootab peaminister Andrus Ansipilt 1. septembriks konkreetseid ettepanekuid tasakaalus oleva eelarve koostamise kohta. Oma eilse avaldusega võttis IRL ühemõtteliselt kokku mitme koalitsioonipoliitiku avalikult välja ütlemata mure, et siiani pole peaministrit tasakaalus oleva eelarve koostamine eriti huvitanud. Ühtlasi teatas IRL-i eestseisus eile, et koalitsioonilepingus ette nähtud tulumaksureform ehk Reformierakonna üks peamine valimislubadus tuleb edasi lükata.

Küll tuleb aga tagada sisejulgeolek ja hoida kaitsekulutuste osakaal lubatud tasemel. “Samuti tuleks panustada haridusse, teadus- ja arendustegevusse ning investeerida kogu Eesti ühtlasse arengusse. Lisaks teavitada muukeelset elanikkonda tõhusamalt maailmas ja Eestis toimuvast, käivitada ETV2,” loetles IRL-i peasekretär Margus Tsahkna prioriteete. Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/439683 Loe ka MaksuMaksjast: Martin Huberg.

Mariliis Kannukene. „Tants tulumaksumäärade ümber“

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus