iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Investorid: investeeringud tulumaksuvabaks!

Investorid: investeeringud tulumaksuvabaks!

Rubriik: Päevaleht

09.08.2006 Päevalehe Ärilehes annab Toivo Tänavsuu ülevaate intervjuust Tallinna Börsi juhi Kadi Oonega. Oone sõnul võiks riik propageerida säästmist ja investeerimist. Investorid ja börs tahavad erainvestorite aktsia- ja fondiinvesteeringud maksust vabastada.

Oone sõnul maksustatakse tänase seaduse järgi ühtesid ja samu tululiike firma ning eraisiku puhul erinevalt – näiteks eraisik maksab oma väärtpaberiinvesteeringutelt tulumaksu, firma mitte.

Samamoodi on pangahoiuste intressid tulumaksuvabad, väärtpaberi invsteeringud aga maksustatud.“Meie sõnum on, et kui midagi soodustada, siis pikemaajalist investeerimist,” ütles Oone. Eesti investorite liidu (EIL) juhi Jaanika Heinsoo sõnul peaks erainvestor saama oma raha sama vabalt investeerida kui juriidiline isik. Pikemalt sellest loost: http://www.epl.ee/artikkel/350233.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus