iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Infosüsteem hõlbustab maksumärkide haldamist

Infosüsteem hõlbustab maksumärkide haldamist

Rubriik: Päevaleht

05.06 EPL Onlines informeerib Maksu- ja Tolliamet, et täna rakendus infosüsteem, mis lihtsustab ja kiirendab ettevõtjatele kange alkoholi maksumärkidega seotud toimingute tegemist. Maksumärkide haldamise infosüsteemi eesmärk on koondada maksumärgiga seotud toimingud ühte elektroonsesse keskkonda, teatas teatas maksu- ja tolliamet.

Infosüsteemi vahendusel saavad kliendid teostada erinevaid protseduure, näiteks esitada maksu- ja tolliametile elektroonseid taotlusi maksumärkide väljastamiseks, näha reaalajas maksumärgi menetlemisprotsessi, saada teada maksumärgi väljastamise kuupäev ja kellaaeg, hallata maksumärgi kinnitamist alkohoolsetele toodetele, maksumärgistatud alkoholi lähetamist tarbimisse ja ajutises aktsiisivabastuses toimetamist teisele aktsiisilaopidajale ning näha elektroonset aruandlust oma kasutuses olevate maksumärkide kohta.Pikemalt antud loost:http://www.epl.ee/artikkel_322743.html?PHPSESSID=9ba83a9cae794e835291eebe8e971df1

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus