iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Hüvasti, öised pitsaarved ja sõprade pardipraetšekid!

Hüvasti, öised pitsaarved ja sõprade pardipraetšekid!

Rubriik: Õhtuleht

Eve Heinla kirjutab SL Õhtulehes Riigikogu menetluses olevast eelnõust, mille vastuvõtmisel ootaks Riigikogu liikmeid 30% ametipalga ulatuses maksuvaba hüvitis.

"Öised pitsasöömised ja isegi presidendi vastuvõtu kulude hüvitamise nõudmine läks tõesti jaburaks... Me ei saa lubada, et mõni üksik must lammas kogu karja maine ära rikub," arvab riigikogulane Imre Sooäär, et tšekkide esitamine muutus palaganiks ja selle peab lihtsalt lõpetama. Saladuskate laseb aga parlamendiliikmetel esindusrahaga veelgi vabamalt ümber käia kui siiani. Riigikogu esimees Ene Ergma (IRL) andis esmaspäeval parlamendi kõigi fraktsioonide nimel menetlusse eelnõu, mille järgi hüvitatakse riigikogu liikmele ametiga seotud kulutused 30% ulatuses palgast nagu siiani.

Tulevikus aga ei pea rahvasaadik enam esitama tšekke-kviitungeid, jättes esindusraha kulutamise maksumaksja ees saladusse. Maksumaksjate liidu hinnangul peaks riigikogulaste uue kuluhüvitiskorra laiendama kõikidele maksumaksjatele – kui parlamendiliikmete arvates on senine piirmäär ebamõistlikult väike ja dokumentide esitamise kohustust peetakse mõnitamiseks, kehtigu siis uutmoodi tšekivabadus kõigile maksumaksjatele. Loe täpsemalt: http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=232061 Loe EML pressiteadet: „Kavandatav Riigikogu liikmete uus kuluhüvitiste kord tuleb laiendada kõikidele maksumaksjatele

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus