iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Hotellides ööbimine läheb kallimaks

Hotellides ööbimine läheb kallimaks

Rubriik: Päevaleht

Kertu Kalmus kirjutab Päevalehes, et valitsuse plaan tekitab kaubanduskodades protesti: maksutõus on turismile tragöödia. Briti-Eesti kaubanduskoda, Ameerika kaubanduskoda Eestis ja Rootsi kaubanduskoda ei ole nõus rahandusministeeriumi kavaga tõsta hotellide majutusteenuste käibemaksu 18 protsendile.

Eesti Päevaleht kirjutas reedel, et järgmisel aastal rahahädaga silmitsi seisev valitsus sai ühele poole kahe miljardi kroonise tulude-kulude ülevaatamisega ning kavatseb hotellidele ja võõrastemajadele seni kehtinud viieprotsendist käibemaksu kergitada tavakõrgusele ehk 18 protsendile.Briti-Eesti kaubanduskoja juhatuse esimehe ja Uniquestay Hotelsi juhatuse liikme Paul Taylori sõnul ei muudaks käibemaksumäära tõstmine keeruliseks vaid hotellide olukorda, seisab väliskaubanduskodade ühisavalduses.Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/434757

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus