iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Hanschmidt: Eesti peab muutuma vähem bürokraatlikuks

Hanschmidt: Eesti peab muutuma vähem bürokraatlikuks

Rubriik: ERR

Eestis läheb veel läheb aega, enne kui saadakse aru, et maksukoormuse ja maksumaksumaksjate alus on ikkagi Eesti ettevõtted, ja hakatakse ettevõtjaid vajalikul määral hindama ja vähem takistama, ütles Infortari juht ja suuromanik Ain Hanschmidt Vikerraadio "Reedeses intervjuus".

Alustaks üldisemalt. Kui ma vaatan statistikat, siis Eesti majandus on languses olnud kuus kvartalit, tööstus kiratseb, eksport langeb, tööpuudus suureneb. Need on statistiliselt ikkagi üsna halvad märgid. Teil on üsna lai pilt Eesti majanduse toimimisest. Kui halvasti meil läheb?

Mul on pikk kogemus. Ma olen üle elamas juba neljandat majanduskriisi. Esimeses kolmes majanduskriisis ma sain alati pihta ja siis oligi mu unistus, et lõpuks peaks tegema firma, mis elab üle kõikvõimalikud kriisid ja inflatsioonid ja nii edasi.

Loe lähemalt:
https://www.err.ee/1609153921/hanschmidt-eesti-peab-muutuma-vahem-burokraatlikuks

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus