iconJuurdepääsetavus
Maksumaksja koolitused: Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024 Registreeri / loe lähemalt

Häbi läheb üle, raha jääb alles

Häbi läheb üle, raha jääb alles

Rubriik: Päevaleht

Mihkel Raud kirjutab Eesti Päevalehe arvamusküljel Riigikogu liikmetele makstavast hüvitisest.

Saadikute maksuhüvede puhul on häda selles, et saja ning veel ühe selli tööandjaks on rahvas. Rohelised peavad olema õnnelikud, et see kuulus kodanikuühiskond, mille hoogsa väljaehitamise vajadusest nad televäitlustes pärlendavate laupadega ennastunustavalt pajatasid, on meil just täpselt selline, nagu ta on. Sest euroopalikult funktsioneerivas kodanikuühiskonnas poleks ei rohelistele, sotsidele ega isamaaliitlastele, võimalik, et isegi reformi- ja keskerakondlastele praegune plaan pähegi tulnud. Rahvas, kes peab hakkama neile noidsamu maksuvabu kuluhüvitisi maksma, võtaks kodanikuühiskonnas midagi ette.

Ja võtabki. Ametiühingud ja maksumaksjate liidu inimesed on ühel pool planku ja esimesed kivid on lennanud. Väga võimalik, et sellest saab Eesti kodanikuühiskonna esimene tõsine tuleproov. Ja tegelikult on kahju, et rohelised ei saa kodanikuühiskonna teemal enam sõnagi sekka öelda, ilma et kutsuksid esile hüsteerilise naeru.

Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/arvamus/388276 Loe ka: „Riigikogu kuluhüvitiste teema ajakirjanduses“ Loe EML pressiteadet: „Kavandatav Riigikogu liikmete uus kuluhüvitiste kord tuleb laiendada kõikidele maksumaksjatele“ Vaata EML pöördumist Riigikogu poole.

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksumaksja koolitused:
Aastaaruanne 2023 ja maksud 2024

Raamatupidamise aastaaruanne majanduslanguse ajal: kuidas kajastada raamatupidamiskohustuslase “head” või “halba” finantsseisundit, millistele asjaoludele peaks pöörama rohkem tähelepanu. Räägime ka raamatupidaja vastutusest.

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027, nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Registreeri / loe lähemalt
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2022 tellimine ja 2023 ettetellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 25 €
2023 ettetellimine: 15 €

Esita tellimus