iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Finantskriisi algus kärpis pisut töötukassa reserve

Finantskriisi algus kärpis pisut töötukassa reserve

Rubriik: Päevaleht

Mirko Ojakivi kirjutab Päevalehes, et töötuskindlustusmaksete laekumisest ülejäävat raha rahaturgudele investeeriv töötukassa kaotas juulist septembri lõpuni oma investeeringutelt 7,5 miljonit krooni. Kuigi töötukassa hindab iga krooni kaotust ebameeldivaks, on finantskriisi mõjusid arvestades kaotus pigem väikene.

Eesti Töötukassa finantsnõuniku Ago Lauri sõnul on loomulikult parem raha teenida kui kaotada, aga investeeringute hindamisel tuleb vaadata ka taustsüsteemi. „Ei ole mõtet kasutada pikaajaliste vahendite paigutamiseks lühiajalist investeerimispoliitikat, mis on optimaalne vaid üleilmse finantskriisi tingimustes, sest muudes oludes ei oleks see optimaalne ning kannataks portfelli pikaajaline tootlus,” lisas Lauri.Kokku on eile avaldatud töötukassa kolmanda kvartali investeeringute aruande järgi töötukassa sihtfondide maht kasvanud 2,75 miljardi kroonini. Peamiselt aitas arvutuslikku investeeringute kahjumit ka­han­dada riigikassa hallatava reservkapitali tootlus.Loe täpsemalt: http://epl.ee/artikkel/446537Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus