iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

FIE sotsiaalmaks 2006

FIE sotsiaalmaks 2006

Rubriik: Päevaleht

Juhime maksumaksjate tähelepanu sellele, et nii 3. jaanuari Äripäeva 6. lk artiklis, kui ka Eesti Päevalehe online versiooni loos Muutub äriseadustik, alanevad maksud ja notaritasud on sotsiaalmaksu puudutav info eksitav.

Nimelt on uudises kirjutatud Uuest aastast peavad FIEd, kes seni on “pääsenud” vaid 700 krooni sotsiaalmaksu maksmisega, tasuma minimaalselt 1400 krooni sotsiaalmaksu, mis on põhimõtteliselt väär. Sotsiaalmaksuseaduse muudatuse kohaselt ei tule 2006.a 1.

jaanuarist maksta sotsiaalmaksu mitte 1400 krooni vaid 33% 1400 kroonilt, mis on 462 krooni ühe kalendrikuu kohta (1386 krooni kvartali eest).Ühtlasi juhime tähelepanu, et nimetatud piirmäär kehtib kõigi tööandjate, s.h juriidiliste isikute ja riigi suhtes.Lähemalt vaata SIIT.Eesti Maksumaksjate Liit

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus