iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Euro ei tule Eestisse enne 2010. aastat

Euro ei tule Eestisse enne 2010. aastat

Rubriik: Päevaleht

20. oktoobri Eesti Päevalehes annab Krister Paris ülevaate Eesti võimalikust liitumisest euroga. “On 95 protsenti tõenäoline, et Eesti ei suuda viia järgmise aasta jooksul oma inflatsiooni allapoole nõutavat piiri,” kirjeldas raporti sisu anonüümsust palunud komisjoni tippametnik.“Ega tänaseks ei usu vist ka Eestis päriselt keegi, et on reaalne inflatsioon vähem kui aastaga alla saada,” märkis ametnik. Tema hinnangul pole kuigi tõe-näoline, et Eesti suudaks võtta euro kasutusele veel enne 2010.– 2011.

aastat. Ambitsioonikamaid tähtaegu nimetas komisjoni esindaja naiivseteks.

“Eesti on kõige problemaatilisem riik selles mõttes, et teil on väga vähe võimalusi inflatsiooni mõjutamiseks,” nentis ta. “Peaksite vältima samme, mis hinnatõusu kiirendavad – ees-kätt maksude alandamist.”Euroalaga liitumiseks ei tohi aastast hinnatõusu olla rohkem kui kolmel kõige madalama inflatsiooniga EL-i (mitte euroala) riigil, pluss poolteist protsenti. Arvestades viimaseid näitajaid, peaks see olema 2,5 protsenti Eesti 4,3 vastu.Pikemalt sellest loost: http://www.epl.ee/artikkel/359488.Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus