iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Ettevõtted pääsevad koolitus- ja tervisekulude erisoodustusmaksust

Ettevõtted pääsevad koolitus- ja tervisekulude erisoodustusmaksust

Rubriik: Päevaleht

Kärt Anvelt kirjutab Eesti Päevaleht Online`is, et valitsus tahab anda ettevõtjatele hingamisruumi ja vabastab töötajate koolitus- ja tervisekulutused erisoodustusmaksust.

Isamaa ja Res Publica Liit pani sotside poolt juba alates 2000. aastast korduvalt välja käidud ettepanekud esmaspäeval uuesti valitsusliidu eestseisuse lauale ja kõik osalised otsustasid ühiselt neile rohelist tuld näidata. Nii kavatsebki valitsus nüüd kiiremas korras saata riigikogusse kaks eelnõu, mis puudutavad koolitus- ja tervisekulutuste vabastamist erisoodustusmaksust. „On oluline aidata kaasa tööturu käekäigule, kuna probleemid aina süvenevad,” tõdes IRL-i peasekretär Margus Tsahkna.

Tsahkna viitas, et praegu peab tööandja töötaja koolituse ja ümberõppe pealt maksma riigile päris krõbedat erisoodustusmaksu. „Selle kaotamine teenib eelkõige tööturu paindlikkuse põhimõtet, aidates nii tööandjat kui ka töövõtjat,” selgitas Tsahkna. Loe täpsemalt: http://www.epl.ee/artikkel/461599

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus