iconJuurdepääsetavus
Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine Esitan tellimuse

Ettevõtjate koormus andmete esitamisel väheneb

Ettevõtjate koormus andmete esitamisel väheneb

Rubriik: ERR

Ettevõtjatele on juba aastaid muret teinud, et erinevad riigiasutused küsivad neilt andmeid, mille käsitsi sisestamine võtab väga palju aega. Maksuamet ja statistikaamet kinnitasid eile, et alustavad ettevalmistusi olukorra parandamiseks.

Loe ERR-ist: http://uudised.err.ee/v/majandus/397830fd-7e3e-4e26-905d-3959b55c93f0/ettevotjate-koormus-andmete-esitamisel-vahenebSamas, eilses Õhtulehes selgitas Lasse Lehis: "Kui varem põhjendati täiendavat aruandlust vajadusega võidelda maksupettuste vastu, siis nüüd nimetatakse seda nullbürokraatiaks ning aetakse mesijuttu sellest, et kui ettevõtja annab riigile ligipääsu kogu oma finantsinfole (annab raamatupidamisprogrammi paroolid maksuametnikule), siis võib ta raamatupidaja lahti lasta, sest riik kogub ise kõik andmed, koostab vajalikud aruanded, arvutab maksud välja ja võtab kontolt raha ära. Kui ettevõtjad jäävad seda uskuma ja hakkavad vabatahtlikult oma andmeid edastama, siis järgmise sammuna tehakse see "märkamatult" kõigile kohustuslikuks."Loe Õhtulehest Teet Tederi intervjuud Lasse Lehisega: http://www.ohtuleht.ee/712662/eestis-lubatakse-seadusandjatel-suudimatult-rahva-tagant-varastada-ja-mitte-keegi-ei-saa-seda-takistada-

Tooted ja teenused

Lisaks liikmete teenindamisele (vt link Teenused liikmetele) osutab EML ka muid tasulisi teenuseid nii liikmetele kui mitteliikmetele. EML liige saab kõigi teenuste puhul hinnasoodustust.

Õigusabi

Maksualane õigusabi ja konsultatsioonid, Maksuhalduri haldusakti ja toimingu vaidlustamine, Esindamine kohtus, Maksuõiguslike küsimuste analüüs.

Loe lähemalt

Personaalne koolitus

Pakume huvilistele võimalust saada EML juristidelt või meie koolitusprogrammi lektoritelt personaalset koolitust kliendi poolt soovitud ajal ja kohas.

Loe lähemalt
eml

Maksud 2024 koolituse salvestus

Maksuseaduste muudatused aastatel 2024-2027,
nende mõjud ja praktiline rakendamine.

Lektor: Lasse Lehis, EML juhatuse esimees

Hind koolitusele 70 € (koos käibemaksuga 85.40 €).
Ligipääsu kehtivus koolitusele 1 kuu.
Koolitus salvestati veebruaris 2024.

Soovin tellida
eml

Astu EML liikmeks

Taga enda ettevõttele aastaringsed teadmised ning soodustused maksualastel teemadel. Tasuta ajakiri MaksuMaksja ja maksuseaduste kommentaaride kogumik.

Loe lähemalt

Reklaam

Pakume võimalust avaldada reklaami ajakirjas MaksuMaksja, samuti EML veebilehel, publikatsioonides ning koolitusmaterjalides.

Loe lähemalt
Maksupood

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Ajakirja MaksuMaksja tellimine

Perioodid: 3 kuud - 1 aasta
Hinnad:
3 kuud - 10.80 €, 6 kuud - 19.80 €
12 kuud - 35.40 €

Esita tellimus
Maksupood

Maksuseaduste kommentaaride kogumik 2023 tellimine

Maksuseaduste kommentaaride kogumik

Liikmetele: Tasuta (v.a. Baasmäär)
Lisaeksemplar liikmele: 12 €
Tavahind: 30 €

Esita tellimus